HAKKIMIZDA

Tüzün Elektrik

Türkiye Elektrik taahhüt sektörünün firmaları arasında yer alan TÜZÜN ELEKTRIK 2002 yılinda mustafa tüzün ve tayfun kılıç tarafından tüzün Elektrik ismiyle şahıs firması olarak sektöre ilk adımı atmıştır.

15 yıllık süre içinde çeşitli projelere imza atan tüzün Elektrik, bu gune kadar işin temizligi ve titizligi deneyimli ekip çalismasiyla yarinlara hizli adimlarla kosmaktadir onemli olan guven ve dogrulukla is yapmaktayiz. TÜZÜN elektrik, kurulduğu ilk günden bu güne kadar ana faaliyet alanı olan elektrik ve enerji sektörünün tüm dallarında anahtar teslimi proje ve taahhüt alanında tekniğinin ve kalitesinin ispatı Banka market , Fabrikalar, Altyapı Projeleri, Yüksek Katlı Binalar, Okul Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, ve Konut Projeleri gibi 150nin üzerinde projelerde, AG ve Zayıf akım Tesisat işlerini başarı ile tamamlamıştır.

TÜZÜN ELEKTRIK planlı ve istikrarli büyüme politikalarıyla elektrik sektörünün yanı sıra, pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak gelişimi saglamaktadir yazılımları, sektörün seçkin partner firmaları ile gücüne güç katarak geniş bir faaliyet yelpazesi ile hizmet vermektedir. Yönetim kabiliyeti, çalışanlarına verdiği değer ile oluşturduğu aile ortamı, tavizsiz kalite politikası, günden güne güçlenen kurum kültürü, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlar ile TÜZÜN elektrik 15 senedir dün olduğu gibi bugünde hizmetinizdedir.

Vizyon ve Misyon

TÜZÜN elektrik olarak, elektrik taahhüt sektöründeki firmaların birkaç yıl içerisinde parlayarak kaybolduğu bir ortamda, yıllardır varlığımızı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz 2002 yılından bugüne müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan yaklaşımımızı sürdürüyoruz. o ofislerimiz ve 15den fazla çalışanımız ile yurt içinde emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz.Profesyonel bir ruhla büyüyen kuruluşumuzu bu işe başladığımız ilk günkü gibi güven temeli üzerinde yükseltmek için çalışıyoruz.

Kalite Politikamız

Yurt içi fuar ve seminerlere katılarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve güncel projelerinize güncel çözümler üretiyoruz. Sektördeki seçkin markaları çözüm ortaklarımız arasına alarak projelerinize daha fazla alternatif oluşturma fırsatını yakalıyoruz.Yaptigimiz taahhüt işlerini kalite ve standartlardan ödün vermeden, alışılmış sürelerden daha hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Geleceğe emin adımlarla yururken bünyemize sürekli ne daha ne kata biliriz hizmet ve fikirlerimize gayret ediyoruz.

7/24 Hizmetinizdeyiz:0532 219 1959 - 0535 785 2219