HİZMETLERİMİZ

Elektrik Plan & Proje

Ekiplerimiz evinizdeki arızalardan kısa sürede kurtulmanız için problemi çözmeye çalışmaktadır.

Devamını Oku

Ankara'da İddialıyız

TÜZÜN elektrik, kurulduğu ilk günden bu güne kadar ana faaliyet alanı olan kalitesinin ispatıdır.

Devamını Oku

15 Yıllık Tecrübe

iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği gibi bugünde hizmetinizdedir.

Devamını Oku

Komple Bina Elektrik Tesisatı

Senelerin deneyimiyle sizlere tüm ankara genelinde hizmet veren Tüzün Elektrikçi, elektrik arıza hizmetleriyle ev ve her ölçekten ticari işletmedeki problemlere hızı ve kalıcı çözümler üretmektedir.

Elektrik arıza hizmetlerimizden faydalanmak için bir telefon açmanız, eğitimli profesyonel elektrik teknisyenlerinden oluşan ekiplerimizin problemi mümkün olan en kısa sürede ve en güvenilir şekilde gidermesi için yeterlidir.Firmamızın elektrik arıza hizmetleri sanayi işletmelerinden ticarethanelere kadar her sektörden ticari işletmenin, her ölçekten ihtiyacına garantili çözümler sunabilmektedir. Teknik altyapımız, profesyonel ekiplerimiz ve yılların getirdiği deneyimimiz ile ticari işletmenizin; elektrik taahhüt, projelendirme, bakım, onarım, kurulum ve montaj gibi bütün ihtiyaçlarına uzun vadeli çözümler sunabilecek yeterlilikteyiz. Firmanızdaki gerilim sistemlerinin ve kesintisiz güç sistemlerinin arızalarına kalıcı çözüm getiren uzman ekiplerimiz ayrıca iç tesisat ve panolardaki problemlerin de kısa sürede üstesinden gelebilmektedir.


Kalite ve Güleryüz

Yaşam alanlarınızdaki her türlü elektrik arızasına hızlı ve her zaman güvenilir çözümler üreterek müdahale eden Tüzün Elektrikçi, Her Elektrik Arızası konusunda da yardımcınız olmayı sürdürüyor.

Deneyimimiz ve uzmanlığımızda sadece sanayi kuruluşlarının ve ticari işletmelerin büyük ölçekli elektrik projelerini çözüm üretmekle kalmayan firmamız, Ankara'nın tüm ilçelerinde evlerdeki ihtiyaçlara da yanıt veriyor. Tüzün Elektrikçi güvencesiyle garantili olarak sunduğumuz hizmetlerimiz, bu zor işi hiçbir zahmete katlanmanız gerekmeden halletmenizi sağlamakta. Firmamızın profesyonel elektrik teknisyenlerinden oluşan uzman ekipleri elektrik konusunda her zaman güvenilir çözümler ürettiği gibi, evinizi inşaat alanı haline getirmeden montaj işlemini tamamlaya da bilhassa özen göstermektedir. Montaj işlemi olmaktan çıkarak tadilata dönüşen işlemlerden farklı olarak, uzman ekiplerimiz kısa bir süre içinde ve size mümkün olduğunca zorluk çıkartmadan tüm sıkıntılarınıza çözüm üretiyoruz.Hizmette Sınır Yoktur Politikamız

Profesyonel hizmetlerimizden her tip aydınlatma sisteminin montajı için yararlanabileceğiniz gibi, elektrik arızalarında da sadece bir telefonla uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Anakra genelinde haftanın bütün günleri ev ve işyerinizdeki elektrikle ilgili tüm ihtiyaçlara garantili çözümler sunan Tüzün Elektrikçi, kablolama ve iç tesisat değişimi konusunda da bir telefon kadar yakınınızda. Senelerin deneyimiyle hizmet veren profesyonel elektrik teknisyenlerinden oluşan ekiplerimizin sunduğu akılcı çözümlerden, yaşam alanınız ve işyerinizdeki elektrik arızalarında da tek bir telefonla yararlanabilirsiniz. Ortalığı inşaat alanı haline getirmeden ve problemlere göz boyamak için alelade geçici çözümler değil, her zaman uzun vadeli çözümler getiren profesyonel ekiplerimiz iç tesisat değişimi konusunda da garantili hizmetler sunmaktadır.

7/24 Hizmetinizdeyiz:0532 219 1959 - 0535 785 2219